Půjčky na md, půjčky na mateřské dovolenéPůjčky pro ženy na md ihned

Pozor: Věnujte prosím pozornost datu publikování článku. Je možné, že poskytnuté informace již nejsou aktuální a neodpovídají tak platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Kde si půjčit peníze

Peníze si lze půjčit na pobočce, telefonicky nebo jednoduše online přes internet.

16. září 2014

Půjčit si peníze není v dnešní době nic výjimečného a snad každý si za život alespoň jednou či vícekrát půjčí. A právě v této chvíli se nevyhneme otázce, kde si půjčit.

Půjčit si peníze od banky nebo nebankovní společnosti

Když pomineme možnost, že by Vám mohli půjčit Vaši blízcí a příbuzní, zbývají dvě varianty poskytovatelů půjček – bankovní a nebankovní instituce. První způsob je obecně výhodnější, ale zdlouhavější a náročnější na nejrůznější prokazování a prověřování.

Druhá varianta bývá využívána obzvláště tehdy, když na půjčku spěcháme, anebo máme z dřívějška záznam v registru dlužníků.


Náš TIP: O expresní půjčce na cokoliv a pro každého se můžete dozvědět více informací také na webu Maxi-Půjčky.cz


Jak si půjčit peníze - různé možnosti

V současnosti se nabízí hned několik způsobů, jakými si lze půjčku vyřídit. Kromě osobního sjednání půjčky na příslušné pobočce si můžete půjčku uzavřít zcela pohodlně telefonicky nebo online přes internet z pohodlí Vašeho domova.

Kdo má raději osobní jednání, využije přímý kontakt, jiní zase dají přednost rychlému a jednoduchému vyřízení prostřednictvím moderních komunikačních technologií.
O dalších typech půjček se můžete dočíst například na stránkách Půjčka bez doložení příjmu nebo Nebankovní půjčky ihned. O dostupné Home Credit půjčce se můžete dočíst více informací na stránkách nebankovní společnosti Home Credit.