Půjčky na md, půjčky na mateřské dovolenéPůjčky pro ženy na md ihned

Důležité! Web vznikal v minulosti a ne všechny informace tedy musí být zcela aktuální. Doporučujeme si případně údaje ověřit i z jiných zdrojů. Děkujeme za pochopení.

Kreditní karta Citibank – infomace, parametry

Kreditní karta Citibank

4. června 2015

Velká banka je jistotou podnikání i placení. V době krize a nejistoty v zaměstnání nebo podnikání potřebujete trvalý zdroj úvěrového financování. Mít prostředky, které jsou levné a snadno dosažitelné, není jen snem. Kreditní karta Citibank je zdrojem levných peněz a vašich neomezených finančních možností.

Rychlá půjčka

Kreditní karta Citibank je úvěrem, kterému nechybí sebevědomí. Může si dovolit nabídnout stotisícové částky, protože Citibank je jednou z největších světových bank. Několik set tisíc můžete mít ještě dnes, doručené pomocí kurýra do vašich rukou. Stačí vyplnit online dotazník a splnit několik jednoduchých podmínek. Neváhejte se zajistit před jakoukoliv hospodářskou krizí a hodně ušetřit.

Velký výběr

Kreditní karta Citi Life je nejen bezkontaktní, ale univerzální a levná. V tuzemských obchodech sníží nákup až o 25 %. Kdo potřebuje cestovat integrovanou dopravou, pořídí si Opuscard. Rozloží si tak jednorázovou roční platbu na dopravu do 12 měsíčních splátek. Přitom neplatí za tento splátkový kalendář žádný úrok. Kreditní karta Citi Broker Consulting slouží těm, kteří používají služeb makléřů. Pro platby pojišťovnám, bankám nebo brokerům se vyplatí z důvodu příjemně nízkých úroků. Citi BILLA kreditní karta zase podstatně zvýhodní nákupy v obchodním řetězci a doplní je 3 % slevy na každý nákup a 1 % pro nákupy u jiných obchodníků.

Snížení nákladů

O2 Citi zlatá kreditní karta vám pomůže podstatně zlevnit platby mobilního operátora. Zajistěte si speciální zacházení a bezkonkurenční ceny. Položka v rozpočtu na mobilní zařízení jistě není nejmenší. Zlatá kreditní karta Citibank ji dokáže dostat do přijatelných mezí. Při účtu do 5.000 Kč platíte o 20 % menší částku a tisícikoruna je tak příjemným dárkem. Při větších účtech v hodnotě přes 10.000 Kč činí dokonce 35 %. Můžete tedy provolat značnou částku a přitom si nechat zpětně vyplatit vysokou odměnu jen díky jedné zajímavé kreditní kartě.

Přesné podmínky

Kreditní karta Citibank je bezpečným úvěrem, který se po celou dobu držení karty nemění. O stavu svého účtu máte nepřetržitý přehled. Online si můžete doobjednat další služby nebo využít bezplatnou telefonickou linku. Úvěr splácíte podle vlastního uvážení a v možnostech vašich financí. Kreditní karta Citibank je tak přirozeným výběrem stálého financování, které vám ušetří mnoho peněz a starostí. Potěšte se úvěrem, který znamená jen výhody.