Půjčky na md, půjčky na mateřské dovolenéPůjčky pro ženy na md ihned

Důležité! Web vznikal v minulosti a ne všechny informace tedy musí být zcela aktuální. Doporučujeme si případně údaje ověřit i z jiných zdrojů. Děkujeme za pochopení.

Půjčka Zaplo je solidní, rychlá a dostupná i z pohodlí domova

13. září 2015

Jestliže máte nečekané výdaje, snadno se může stát, že potřebujete půjčit. Ať už je to pokažený kotel, rozbité auto, nebo třeba vyšší účet za telefon, než běžně, v každém případě vám pomůže půjčka od Zaplo.cz.

Co budete k vyřízení žádosti o půjčku potřebovat

Výborné je, že po vás nikdo nebude požadovat doložení výše měsíčních příjmů, ani si nebudete muset hledat vyhovujícího ručitele. K vyřízení si připravte pouze kopii občanského průkazu z obou stran. Díky online připojení můžete požádat o půjčku kdykoli a kdekoli. Za 15 minut můžete mít požadovanou finanční částku na vašem bankovním účtu.

Abyste Zaplo půjčku mohli využít, musí vám být 18 let, musíte mít české občanství a trvalý pobyt v ČR, nutné je vlastnit bankovní účet, telefon a nesmíte mít záznam v rejstříku dlužníků. Těchto pár podmínek jistě hravě splníte.

Kolik si můžete půjčit

Požádat můžete o půjčku ve výši 1 000 Kč – 5 000 Kč. Klienti, kteří již půjčku čerpali a řádně ji splatili, si mohou půjčit i částku vyšší a to až 12 500 Kč! Okamžitě vidíte jak výši poplatku za poskytnutí úvěru , tak celkovou výši, kterou za dohodnutou dobu splatíte. Na úhradu máte 7 - 30 dní s tím, že je možné požádat o prodloužení až o 30 dní. Noví klienti navíc neplatí žádné poplatky.

Vše je naprosto jednoduché a srozumitelné. Vyplníte žádost o půjčku Zaplo, přihlásíte se do účtu, následně nasunujete váš občanský průkaz, aby bylo možné ověřit váš účet, zašlete 1 Kč společnosti a peníze můžete do 15 minut mít.

Potřebujete-li finanční pomoc, s důvěrou si zvolte právě Zaplo půjčku. Ostatně jde o poskytovatele 4finance, který působí na území celé Evropy již 4 roky a za tu dobu uspokojil požadavky a přání více než 2 milionů zájemců o tuto půjčku.