Půjčky na md, půjčky na mateřské dovolenéPůjčky pro ženy na md ihned

Důležité! Web vznikal v minulosti a ne všechny informace tedy musí být zcela aktuální. Doporučujeme si případně údaje ověřit i z jiných zdrojů. Děkujeme za pochopení.

Půjčky bez doložení příjmu

18. července 2015

Dostat se do tíživé finanční situace je kolikrát možné dříve, nežli si našetřit na nové boty. Může se to stát komukoli – z ničeho nic se objeví nečekané výdaje, které udělají čáru přes rozpočet a problém je na světě. V takovém případě se mnoho lidí obrátí na pomoc půjčky.

Jak se ale mají zachovat ti, kteří nemohou či nechtějí doložit svůj příjem? Na koho se mohou spolehnout?

Půjčka bez doložení příjmu – ideální řešení pro všechny!

Naštěstí na trhu půjček existují i takové, které ve svých podmínkách pro sjednání nevyžadují dokládání měsíčního příjmu. Půjčky bez doložení příjmu jsou stále oblíbenější mezi širokou veřejností a to především díky absenci nutnosti dokládat příjem. Tento typ půjčky se snaží pomoci co možná největšímu počtu lidí.

Kdo o půjčku bez doložení příjmu může zažádat?

Tento typ půjčky nejenže nevyžaduje doložení příjmu, ale má celou řadu dalších pozitivních vlastností. Není se proto čemu divit, že je stále vyhledávanější. O půjčku bez doložení příjmu tak může zažádat každý, kdo pobírá jen sociální dávky, stejně tak studenti, senioři či maminky na mateřské dovolené.

Krátkodobá vs. dlouhodobá půjčka – která je výhodnější?

Krátkodobá půjčka vám může poskytnout částku ve výši do 5 000 Kč s dobou splatnosti od 30 do 45 dní. Je vhodná pro ty, kteří chtějí drobnou finanční pomoc na krátký čas. Na druhou stranu dlouhodobé půjčky díky možnosti ručit nemovitostí nabízí až několik set tisíc korun. V tomto případě se jedná o produkt známý jako americká hypotéka.

Mají půjčky bez doložení příjmu nějaká rizika?

Asi jako se vším i s tímto typem půjčky se pojí rizika. To první souvisí s výběrem společnosti. Těch je na výběr vícero a ne všechny jsou seriózní a spolehlivé. Dejte si proto pozor, komu se upisujete. Pozornost je třeba věnovat i výši úroků a RPSN, díky kterému si uděláte představu, kolik přeplatíte.