Půjčky na md, půjčky na mateřské dovolenéPůjčky pro ženy na md ihned

Důležité! Web vznikal v minulosti a ne všechny informace tedy musí být zcela aktuální. Doporučujeme si případně údaje ověřit i z jiných zdrojů. Děkujeme za pochopení.

Obecné pojmy

Půjčky na md - půjčky na mateřské dovolené.

7. srpna 2014

Vyznáte se v pojmech ze světa půjček? Následující článek pojednává alespoň o základních výrazech, které by měl znát každý.

Akontace

Jedná se o určitou částku z celkové výše úvěru, která se platí dopředu. Typickou situací, kdy se akontace uplatňuje, je leasing na auto.

Bonita

Bonita je vyjádřením míry spolehlivosti a schopnosti klienta splácet půjčku. Zejména banky vyžadují, aby byl klient dostatečně bonitní.

Konsolidace

Konsolidací chápeme sloučení více půjček do jedné, což s sebou přináší některé výhody.

Kontokorent

Je to služba, které se dá sjednat k běžnému účtu. S kontokorentem můžete jít do mínusu – jestliže nebudete mít při platbě kartou na účtu dostatečnou částku, banka Vám půjčí.

RPSN

Roční procentní sazba nákladů (RPSN) je univerzálním kritériem, na základě něhož lze zhodnotit míru výhodnosti, resp. nevýhodnosti úvěru. V této hodnotě jsou zahrnuty všechny platby, které s půjčkou souvisí, nejen úroky.Ze světa půjček: Pokud Váš příjem nedostačuje na to, abyste dostali půjčku, informujte se o půjčce bez doložení příjmu. Půjčky na občanský průkaz, na občanku nebo zkráceně půjčky na OP jsou snadno dostupné nebankovní půjčky. Rychlou variantou nebankovních půjček jsou Nebankovní půjčky ihned. Například Moment půjčka má, jako většina nebankovních půjček, oproti bankovním půjčkám celou řadu výhod.