Půjčky na md, půjčky na mateřské dovolenéPůjčky pro ženy na md ihned

Důležité! Web vznikal v minulosti a ne všechny informace tedy musí být zcela aktuální. Doporučujeme si případně údaje ověřit i z jiných zdrojů. Děkujeme za pochopení.

Půjčka před výplatou – první zdarma – kdo ji nabízí?

17.10.2019

Slyšeli jste o možnosti, že si můžete půjčit bez úroků? Nebankovní společnosti se rozhodly nalákat nové zákazníky a přinášejí první půjčku před výplatou zdarma. Ta může být výhodná ve chvíli, kdy potřebujete rychlou a levnou půjčku na mimořádné výdaje. Zajímá vás, jaké jsou podmínky této půjčky a jestli je v tom nějaký „háček“? Nejspíš budete překvapeni, že není.

Půjčkou vyřešíte neplánované výdaje

Požádejte o rychlou půjčku před výplatou a získejte až deset tisíc korun. Pro tuto půjčku je charakteristická krátká doba splatnosti do 30 dnů, proto by ji měli využívat lidé s pravidelnými měsíčními příjmy. Mohou se ale přihodit nenadálé okolnosti a nezbydou vám z výplaty peníze na splátku. Společnosti vám buď naúčtují smluvní pokutu, nebo vám za poplatek umožní prodloužení doby splatnosti.

Půjčujte si zodpovědně

Tento druh mikropůjček je dostupný také lidem s nízkými příjmy, ale vždy bychom měli peníze použít na úhradu nezbytných věcí. Spočítejte si, zda zvládnete půjčku splatit z vašeho příjmu, abyste se nedostali do hlubších finančních problémů. Výši poplatků znáte před vyplněním online žádosti a sami si nastavíte výši půjčky a dobu splatnosti.

Vyzkoušejte půjčku od Zaplo.cz

Poplatky za poskytnutí předvýplatní půjčky však mohou být vysoké. Vyzkoušejte první půjčku zdarma od společnosti Zaplo.cz, u které nepřeplatíte ani korunu navíc. Pokud si tedy půjčíte 5 tisíc korun, vrátíte do doby splatnosti tu samou částku. Zaplo.cz nabízí novým klientům první půjčku do 8 tisíc korun a další až do výše 25 tisíc korun.

Proč společnosti nabízejí půjčku zdarma?

Říkáte si, jaký zisk má nebankovní společnost z bezúročné půjčky? Odpověď je jednoduchá: žádný. Může ale získat mnohem více: důvěru klientů, kteří se k ní budou rádi vracet. Zároveň může nakládat s vašimi osobními údaji pro své marketingové účely a v budoucnu vás může obeznámit s akcemi a nabídkou půjček.

Poplatek za další půjčku

Pokud se vám společnost osvědčí a budete si chtít od ní půjčit i podruhé, za další půjčku zaplatíte poplatek. Poskytovatel vám většinou navýší úvěrový limit až o několik tisíc korun. Podmínkou je, abyste splatili předešlou půjčku, protože dva aktivní malé úvěry u jedné společnosti nejsou možné.

Půjčka bez dokládání příjmů

Žádosti o půjčky bez poplatků společnosti posuzují individuálně, ale procento schválených žádostí bývá vysoké. Klienti nemusejí dokládat své příjmy, pouze uvádějí jejich výši v online formuláři. Na základě těchto informací poskytovatelé vyhodnotí, zda zvládnete splácet své závazky. V žádosti buďte vždy upřímní, jinak byste se mohli dopustit úvěrového podvodu.