Půjčky na md, půjčky na mateřské dovolenéPůjčky pro ženy na md ihned

Důležité! Web vznikal v minulosti a ne všechny informace tedy musí být zcela aktuální. Doporučujeme si případně údaje ověřit i z jiných zdrojů. Děkujeme za pochopení.

Půjčka společnosti CreditOn

Půjčka společnosti CreditOn

20. června 2015

Společnost CreditOn s.r.o. je nebankovní společností zabývající se poskytováním malých, rychlých půjček před výplatou. Mezi výhody půjčky CreditOn patří to, že so žadatel může zvolit, zda chce půjčku na účet nebo složenkou, a tato půjčka je tak dostupná i pro ty, kteří z jakýchkoliv důvodů nemohou využívat bankovní účet.

Půjčka až 10000 Kč

S půjčkou CreditOn můžete získat až 10 000 Kč - napoprvé je ovšem částka omezena na 3500 Kč. Až po řádném splacení můžete žádat více - napodruhé až 5000 Kč, napotřetí 7600 a po řádném splacení třetí půjčky pak máte možnost požádat až o plnou částku 10000 Kč. Ve všech případech si můžete splatnost půjčky zvolit mezi 1 až 30 dny - právě na tak dlouhou dobu, kolik potřebujete do Vaší výplaty.

I bez prokazatelného příjmu

Je nutno poznamenat, že půjčka společnosti CreditOn s.r.o. není určena jen pro zaměstnance se stálým a prokazatelným příjmem - při žádosti o CreditOn po Vás nikdo žádné doklady o příjmu požadovat nebude. CreditOn je tak vlastně půjčka na mateřské, ale také půjčka pro nezaměstnané, důchodce, studenty, začínající podnikatele apod.

Online registrace

Před první půjčkou je nutné se na stránkách creditOn.cz zaregistrovat pomocí online internetového formuláře, při žádostech o další půjčky již registrace není potřeba a můžete "jít rovnou na věc" - požádat o půjčku. A žádat můžete nejen online formulářem, ale také SMS zprávou nebo telefonicky.

CreditOn - dostupná a přehledná půjčka

Půjčka CreditOn je nejen rychlá a dostupná, ale také transparentní - vždy víte, kolik zaplatíte, a na stránkách crediton.cz také najdete smlouvu o půjčce, kterou si můžete v klidu prostudovat.
Ze světa půjček: Pokud Váš příjem nedostačuje na to, abyste dostali půjčku, zkuste se informovat o půjčkách bez doložení příjmu. Půjčky na občanský průkaz, na občanku nebo zkráceně půjčky na OP jsou snadno dostupné nebankovní půjčky. Rychlou variantou nebankovních půjček jsou Nebankovní půjčky ihned. Například Moment půjčka má, jako většina nebankovních půjček, oproti bankovním půjčkám celou řadu výhod.